Od 17.6. do 1.7. 2024 DOVOLENÁ!!!

Mindful sešívací dřevěné jehly sada

4 jehly s tupou špičkou z lakovaného barevného dřeva v elegantní dřevěné krabičce.

2 větší a dvě menší jehly

179 Kč
Do tří týdnů

Krásné dřevěné lakované sešívací jehly v jadeitově zelené barvě skvělé k sešívání silnějších úpletů a háčkovaných dílů. Jehly jsou uložené v Dřevěné krabička s mandalou sjednocení na víčku.

Mindful anglicky znamená vědomý. Název celé kolekce nám má připomenout, abychom se soustředili na přítomný okamžik - tady a teď a vše, co děláme, abychom dělali vědomě a s plnou pozorností. 

Pozitivní afirmace je tradiční východní meditační technika, při které si stálým připomínáním určitého slova, či mantry, jí vyjádřenou kvalitu vštěpujeme do podvědomí a tím jí dáváme možnost uplatnit se v našem reálném životě. Některé tradice věří, že i pozitivní afirmace napsaná na předmětu, který často používáme, má sílu realizovat se v našem životě. tvůrci Mindful kolekce pečlivě vybírali pozitivní afirmace, které by byly přínosem pro život pletařů a pletařek po celém světě. Myšlenkou kolekce je vnést do současného rozděleného bojujícího světa trpělivost, klid, ohleduplnost a porozumění a využít léčebnou sílu pletení v našem každodenním životě. 

Zelenomodrá jadeitová barva celé kolekce je barvou obnovy a sebepřesahu.

Mandala sjednocení na povrchu jehlic a pomůcek, je starobylým indickým symbolem života a vesmíru. 

Kód Kód: 36635
Jméno značky: Knit Pro
Kategorie: Sešívací jehly
Materiál: Dřevo
Co to je?: Užitečné pomůcky, sešívací jehly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: