Reggae ombré 1964 Steinernes Meer

Doprodej
RO1964
165 Kč

Poslední dostupné klubko

Originální nekroucená jednovláknová vlněná příze s postupným přechodem barev na svetry, čepice i k plstění.

návin: 100m/50g

jehlice: 4,5 - 6

materiál: 100% merino vlna

Můžeme doručit do:
29.4.2024
165 Kč 95 Kč
72 hod (1 ks)

2. jakost: klubko je lehce pocuchané - vystavený kus, ale příze je nepoškozená a čistá.

Neobvyklá jednovláknová příze vyrobená z merino vlny střední jemnosti. Je příjemná i pro citlivou kůži a vhodná i pro pletení šál a čepicí. Hodí se velmi dobře pro začátečníky a na dětské tvoření, protože je nekroucená a netřepí se proto při pletení na jednotlivá vlákna. Příze nemá superwash úpravu, ale je na povrchu ošetřená jemným zaplstěním.  

Díky speciální úpravě povrchu příze, je možné výrobky z ní prát šetrně na program vlna v pracím sáčku. Lepší je ale praní v ruce. Výrobky je potřeba sušit ve vodorové poloze. Úplet nepruží, pokud je pletený volně, po praní se vytáhne směrem, který mu při pletení určíte. Pevný úplet dobře drží tvar a nevytáhne se. Přízi můžete použít i k technice knit to felt.

Kvůli nutné šetrnosti při barvení příze v průmyslovém prostředí, při prvních praních příze pustí zbytky nenavázaného barviva. Je výhodné při praní používat ubrousky k pohlcování přebytečné barvy. Pokud chcete plést kontrastní proužky světlé a tmavé barvy, je potřeba tmavá klubka přemáchat ve vlažné vodě se saponátem na vlnu, usušit a teprve pak plést.

Kód Kód: SWRO1964
Jméno značky: Schoppel Wolle
Kategorie: Příze
? Síla příze: 4 - Medium, Aran, Worsted, 120-200m/100g
Barva: vícebarevná - tmavé odstíny
Chci vyrobit:: ponožky, rukavice, návleky, svetr, čepici, šálu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: